Victoria’s Secret Fashion Show je každoročně očekávaná módní přehlídka. Kde a kdy se uskutečnila v loňském roce? Které modelky bylo možné vidět a která z nich měla tu možnost prezentovat se v luxusní Fantasy Bra 2018? Kdo se postaral o doprovodný kulturní program? Kdo z návrhářů celou přehlídku zaštítí? O tom se dozvíte v další části článku. 

Loňská přehlídka se uskutečnila po dvou letech opět v New Yorku.  Show proběhla 8.11.2018, diváci u televizí si však na přenos z přehlídky museli počkat až do 2.12.2018, kdy ji odvysílala stanice ABC. Kteří andílci se představili na mole? Mezi nejznámější patřily Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Romee Strijd, Elsa Hosk, Taylor Hill či Lais Ribeiro. Fashion Show 2018 se musela obejít bez modelky Alessandru Ambrosio, která ukončila spolupráci s Victoria’s Secret v roce 2017. I letošní show byla ve znamení velkého loučení, protože po Alessandře Ambrosio se k stejnému kroku odhodlala i Adriana Lima.

Kdo se postaral o jednotlivé modely? Pro rok 2018 si světový módní výrobce vybral řeckou módní návrhářku Mary Katrantzou, která je známá barevnými potisky a divokými vzory.

Fantasy Bra

Samozřejmě nesmí chybět ani informace o tom, která z přítomných modelek oblékla a tím i prezentovala okouzlující model podprsenky The Dream Angels Fantasy Bra, který se pohybuje v ceně přibližně 1 milion dolarů. Podprsenku, která je zdobená luxusními krystaly a topazy Swarovski oblékla pro rok 2018 modelka Elsa Hosk.

Bohatý kulturní program

Fashion Show to není pouze přehlídka dámského spodního prádla a oblečení, krásných modelek, ale i bohatý kulturní program, v rámci kterého v loňském roce vystoupili například američtí The Chainsmokers, americké zpěvačky Bebe Rexha, Halsey, Kelsea Ballerini a mnozí další.

Uskupení The Chainsmokers tvoří dvojice amerických diskžokejů Alexe Palla a Andrewa Taggarta. I díky nim máte možnost si zpětně vychutnat atmosféru této jedinečné akce, která se uskuteční vždy jen jednou v roce. Takže jaké to bylo v New Yorku v prosinci 2018? Prohlédněte si live YouTube video s hitem This Feeling.