Co nového u Victoria’s Secret? Na léto tato světově uznávaná módní značka připravila mnoho zajímavých kolekcí a to jak v oblasti spodního prádla, tak i sportovního oblečení či plavek. Mezi top kolekce, které jsou v tomto směru propagovány jako horké letní novinky patří Stretch Cotton a T-Shirt Bra.

Kolekce Stretch Cotton

Jste připravené na léto? Oživte svůj šatník o sexy modely z nejnovějších kolekcí Victoria’s Secret. Čím chce renomovaný výrobce oslovit svoje zákaznice pro léto 2018. Podívejte se samy na reklamní spot, ve kterém slavné modelky Taylor Hill, Romee Strijd a Jasmine Tookes předvádějí žhavé novinky z pohodlné strečové bavlny. Materiál, který nabízí komfort pro každodenní nošení a to i v současných horkých dnech.

Kolekce T-Shirt Bra

Další novinka se týká kategorie podprsenek. Konkrétní tzv. „T-Shirt“ modelů. Nový střih, svěží letní barvy – lákadla, která jistě zaujmou nejednu ženu a dívku. Část z kolekce si můžete opět prohlédnout díky pro mo videu a modelkám Taylor Hill, Lais Ribeiro a Jasmine Tookes. Co na ně říkáte? Bezešvé, push up a další typy podprsenek v mnoha barevných variantách. Už máte vybraný konkrétní model, který si objednáte do svého letního šatníku? Victoria’s Secret je zárukou kvalitního zpracování.

Sledujte novinky ve svém oblíbeném obchodě. Originální zboží přímo z USA nabízí například eshop USABoutique.cz. Svěřte se do rukou odborníků a ověřeného prodejce této populární značky. Andělská móda nebyla nikdy tak snadno dostupná jako nyní. Pohodlný nákup v eshopu za příjemné ceny. Kromě novinek doporučujeme sledovat i výprodejovou sekci – Big Sale VS, kde na vás čekají atraktivní modely s velkou slevou a hlavně skladem.