Jarní kolekce značky Victoria’s Secret se zaměřila mimo jiné i na novinky v oblasti dámského spodního prádla. Poslední novinky se týkají velmi oblíbené produktové řady Dream Angels. Jak už z ní z reklamních sloganů značky – Jste připraveni na dobrodružství? Pokud ano, pak poznejte krásné nových modelů podprsenek a dámských kalhotek. Těšit se můžete na luxusní modely, které působí velmi atraktivně a sexy.

Svůdné krajky

V nové kolekci je kladen velký důraz na krajky, které jsou použity pro různé střihy a působí velmi elegantně a vkusně doplňují celkový vzhled spodního prádla z kolekce Dream Angels pro rok 2018. Vzhledem k probíhajícímu ročnímu období se designéři rozhodli pro jarní odstíny. Celkový dojem je úchvatný. Nějaký háček? Snad jen to, že bude velmi složité si z celé té krásné kolekce spodního prádla vybrat. Troufneme si říci, že nezůstane jen u jednoho modelu a svůj šatník určitě rozšíříte o několik setů dámského spodního prádla Victoria’s Secret.

Podprsenka Dream Angels

Navštívíte-li oficiální stránky značky Victoria’s Secret, tak na vás hned na úvodní straně vykouknou reklamní banner, které informují zákaznice o této nové kolekci dámského spodního prádla. Nové prádlo je pohodlné, svěží a dokonale sedne k jarnímu oblečení mimo jiné i díky výběru svěžích jarních barev. Prádlo z nové kolekce Dream Angels vám váš partner rozhodně vyčítat nebude. Sledujte nabídku vašeho prodejce spodního prádla značky VS, abyste si novinky nenechali utéct. Byla by to velká škoda.

Andílci představují novou kolekci

K nové řadě kolekce Dream Angels připravila Victoria’s Secret i promo video, které se objevilo na konci března na firemním YouTube profilu. Za cca 14 dní má tento reklamní spot téměř čtyři miliony shlédnutí! Podívejte se i vy na nové spodní prádlo Dream Angels, které prezentují andílci Romee Strijd, Elsa Hosk a Stella Maxwell.