V září, konkrétně 13.9.2016, představila společnost Victoria’s Secret na svém YouTube kanálu nový reklamní spot na kolekci spodního prádla Dream Angels. Reklamu prozatím vidělo téměř milion uživatelů zmíněného portálu. Jak už to tak bývá, v diskusi se nezaměřují pouze na spodní prádlo jako takové, ale i na hlavní protagonistku. V daném klipu prezentuje značku Victoria’s Secret andílek Stella Maxwell.

Stella Maxwell

Stella se řadí do kategorie modelek, které se u Victoria’s Secret ještě mnoho neohřály. Mezi populární „andílky“ se dostala v roce 2015. Stella je britská modelka (narodila se však v Belgii), což mimo jiné znamená to, že je jedinou britkou, která spolupracuje s touto světovou módní značkou. V minulosti spolupracovala i s dalšími značkami jako například Puma, Asos, Ermanno Scervino, H&M a další.

Podprsenky Dream Angels

Zaujala Vás tato reklama? Chtěli byste zakoupit modely z této kolekce? Vše je možné i v českých obchodech. Když se například vydáte do internetového obchodu USABoutique.cz, naleznete zde bohatou nabídku luxusních dámských podprsenek právě ze zmíněné kolekce Dream Angels. Push-up podprsenky různých střihů a barevných variací. Nádherné modely, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, jenž Vám zajisti maximální komfort při nošení. I vy tak můžete rozšířit svůj šatník o tuto stylovou originální kolekci dámského spodního prádla.

Reklamní spot

Dost bylo slov. Jistě vás zajímá, jak nová reklama na kolekci spodního prádla Dream Angels vypadá. Tady ji máte. Tuto a další si můžete rovněž zobrazit na YouTube kanále
Victoria’s Secret.